logo

Reklama

Tu môže byť práve Vaša reklama 

Facebook
Samozrejme, sme tu pre Vás aj na FACEBOOKU.

Klikni a spoj sa s ostatnými z Našej komunity.
Skodaforum.sk

Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 41 ]  Prejsť na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Ďalšia
 HTP 47 kW, interiér, tuning 
Autor Správa
Okolo idúci registrovaný uživateľ

Založený: Ut, 29.Aug.2017 - 14:11:23
Poďakoval: 0 x
Poďakovaní: 0 x
Prítomný: 5h 15m 55s
Stredne číslo je ? (3): 3
Odoslať #1  HTP 47 kW, interiér, tuning
Mám konvenčné osadenie a krúti mi to uši. Asi výškač neladí so stredobasom, po jeho odpojení (výškača) úľava. Ešte som neskúšal, či nie je prepólovaný. Pravda ten stredobas tiež nejak neboduje. Otázka, čo tam dať. Pozeral som po reprákoch do áut, je toho mraky. Nehrám na hifi a chcem to len do predných dverí, do zadných nie a ani subáč nie. Kŕmiť ich bude len rádio (Pioneer, popr. možno vymením za Sony, ešte som sa nerozhodol). Dvere samozrejme polepím, kvôli odrazom od plechu. Ale potešili by ma nejaké búdky pre tie reprá, ale to asi nepochodím. Fabia je z r. 2004. Ak to niekto máte poriešené, mohli by ste sa podeliť so skúsenosťami. Ďakujem

Naposledy upravil duvsan dňa Št, 14.Sep.2017 - 05:41:59, celkovo upravené 3 krát.

Po, 04.Sep.2017 - 11:33:33
Profil Odoslať e-mailovú správu
Obrázok používateľa

Založený: Št, 08.Jún.2017 - 14:32:22
Poďakovaní: 1 x
Prítomný: 6h 15m 29s
Odoslať #2  Re: Výmena reproduktorov
možno by si sa mohol pokukať po monobloku

Ut, 05.Sep.2017 - 08:41:57

Odoslať #3  Re: Výmena reproduktorov
Včera večer som po to pozeral tak dve hodiny, nakoniec som to odložil. Musím si to zrovnať v hlave. Teraz som presmeroval svoju pozornosť na iný problém. V aute mám Magicar M9300B. Chcel som ho vyhodiť, nakoniec ho nechám, len mu trochu oklieštim možnosti. Väčšinou sa vozím sám, tak je zbytočné, aby cvakali všetky zámky, stačí ten môj. A možno mu nedovolím ani to, vraj existuje univerzálne diaľkové. A načo mám kľúčik. Zvyšné dvere nech len zamkne, to môže. Tak či tak, chcem mať v aute tlačítko, ktorým v prípade potreby otvorím všetky dvere naraz a tiež chcem, aby keď zamknem mechanicky jedny dvere, aby zacvakli i zvyšné tri. A keďže motorček môže zhorieť či mechanizmus sa môže zadrieť, tak aby riadiaca jednotka kontrolovala stav každého zámku samostatne a v prípade problému upozornila. DO samozrejme niee, ani anténku, dôvod som uviedol. Jednotku by som doplnil k tomu Magicaru. Je také niečo na trhu? Prosííím !!! Mám to rozkuchané, tak nech to poriešim. P

Ut, 05.Sep.2017 - 11:16:14
Obrázok používateľa

Založený: St, 06.Sep.2017 - 08:03:11
Prítomný: 5m 17s
Odoslať #4  Re: Výmena reproduktorov
duvsan napísal:
Včera večer som po to pozeral tak dve hodiny, nakoniec som to odložil. Musím si to zrovnať v hlave. Teraz som presmeroval svoju pozornosť na iný problém. V aute mám Magicar M9300B. Chcel som ho vyhodiť, nakoniec ho nechám, len mu trochu oklieštim možnosti. Väčšinou sa vozím sám, tak je zbytočné, aby cvakali všetky zámky, stačí ten môj. A možno mu nedovolím ani to, vraj existuje univerzálne diaľkové. A načo mám kľúčik. Zvyšné dvere nech len zamkne, to môže. Tak či tak, chcem mať v aute tlačítko, ktorým v prípade potreby otvorím všetky dvere naraz a tiež chcem, aby keď zamknem mechanicky jedny dvere, aby zacvakli i zvyšné tri. A keďže motorček môže zhorieť či mechanizmus sa môže zadrieť, tak aby riadiaca jednotka kontrolovala stav každého zámku samostatne a v prípade problému upozornila. DO samozrejme niee, ani anténku, dôvod som uviedol. Jednotku by som doplnil k tomu Magicaru. Je také niečo na trhu? Prosííím !!! Mám to rozkuchané, tak nech to poriešim. P

Tomuto druhému príspevku teda nechápem, k čomu je?

St, 06.Sep.2017 - 08:10:49

Odoslať #5  Re: Výmena reproduktorov
Trochu som sa rozkecal. Chcem riadiacu jednotku centrálneho uzamykania, ktorá by vykonávala uvedené funkcie. Tedy po stlačení tlačidla v interiéri vozu by všetky zámky odomkla a po zamknutí jedných dverí by zamkla i ostatné. To pre prípad, že by som sa flákal v zápche nebezpečnými časťami, aby ma niekto z auta nevytiahol von. Tiež by kontrolovala každý zámok samostatne, či urobil, čo mal urobiť a ak by nie, tak by upozornila na problém. A nemala by mať problém fungovať s tým Magicarom. Samozrejme nejaké diaľkové pre tú jednotku nie je potrebné. Vďaka

St, 06.Sep.2017 - 11:09:47
Obrázok používateľa

Založený: Po, 12.Jún.2017 - 10:00:42
Prítomný: 2h 3m 7s
Odoslať #6  Re: Výmena reproduktorov
a nazov - vymena reproduktorov?

Št, 07.Sep.2017 - 08:30:26

Odoslať #7  Re: Výmena reproduktorov, centrálne zamykanie
Opravené

Št, 07.Sep.2017 - 09:21:21

Odoslať #8  Re: HTP 47 kW, interiér, tuning
Tak rámcovo to mám poriešené, detaily doladím. Poďme Ďalej. Nadpis som upravil.

V rámci psiny som dospel k demontáži priehradky na odkladanie vecí na strane spolujazdca. To kvôli ťahaniu káblov. A zistil som, že nad tou priehradkou je nevyužitý priestor. Dokonca pri pohľade odspodu som videl niečo, čo mi pripadá ako príprava alebo predpríprava pre kastlík zhora pre iné auto. Rád by som ten priestor využil tým, že tam ten kastlík osadím a tedy budem mať tie priečinky dva. Odkladacieho priestoru, ako vieme, nikdy nie je dosť. A nemám rád hluché miesta, keď sa dajú pekne využiť. Neviem, či si myslím správne, moja predstava je taká, že by som do palubovky opatrne vyrezal dieru a do nej by som zasunul akúsi mysku (s poklopom). Tá by tam bola jednoducho nasunutá, podobne ako sú osadené vetracie mriežky, len sú nasunuté. Prípadne odspodu zaistená patričnými úchytkami, nepoznám ten systém. Pozrel som u niekoľkých predajcov (cez internet), nepodarilo sa. Neviem hľadať. Toto je Škoda fórum, tak snáď tu sú ľudia, ktorí majú prehľad a poznajú to. Tak prosím o upresnenie problému. Dík

Tá priehradka mohla byť kľudne väčšia a teraz by som nemal čo riešiť. Ale takto by to bolo lepšie, keby sa to podarilo. Bolo by to praktickejšie.

Pozerám, že som nič nové nevymyslel. Teraz to u mňa vyzerá nejak takto, dajme tomu a chcem to mať asi takto. Teda až na ten bordel no. Dúfam že nebudem musieť meniť celú palubovku.

Št, 14.Sep.2017 - 05:59:41

Založený: Št, 14.Sep.2017 - 10:27:35
Prítomný: 9m 56s
Odoslať #9  Re: HTP 47 kW, interiér, tuning
daj foto, ked to bude hotove

Št, 14.Sep.2017 - 10:45:30

Odoslať #10  Re: HTP 47 kW, interiér, tuning
Ak neporadíš, tak hotové nebude.
Inde som sa dozvedel, že tam mal byť airbag, čo je asi príplatková výbava. Mohlo mi to trknúť. Tak teraz neviem. Ak tam niečo napasujem, neoslabím pevnosť tej palubovky, s patričnými prípadnými dôsledkami?
Ak prehodím celú prístrojovku a namiesto airbagu urobím odkladací priečinok, nebudú s tým mať problém žandári či poisťovňa?

Št, 14.Sep.2017 - 15:05:00
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 41 ]  Prejsť na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Ďalšia

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.