logo

Reklama

Tu môže byť práve Vaša reklama 

Facebook
Samozrejme, sme tu pre Vás aj na FACEBOOKU.

Klikni a spoj sa s ostatnými z Našej komunity.
Skodaforum.sk

Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 42 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5
 HTP 47 kW, interiér, tuning 
Autor Správa
Okolo idúci registrovaný uživateľ

Založený: Ut, 29.Aug.2017 - 14:11:23
Poďakoval: 0 x
Poďakovaní: 0 x
Prítomný: 5h 17m 16s
Stredne číslo je ? (3): 3
Odoslať #41  Re: HTP 47 kW, interiér, tuning
Toto už nie je o airbagu. A ja vo svojom aute viem len o jednom a to vo volante.

St, 06.Dec.2017 - 11:27:23
Profil Odoslať e-mailovú správu

Založený: Ut, 29.Aug.2017 - 14:11:23
Poďakoval: 0 x
Poďakovaní: 0 x
Prítomný: 5h 17m 16s
Stredne číslo je ? (3): 3
Odoslať #42  Re: HTP 47 kW, interiér, tuning
Skoro som zabudol. Konečne som dokončil. Výškače som nijak nezatlmoval. Nesmerujú na mňa, viď jedničková Fabia, že áno. Navyše sú pod krytkami. Tak to vyzerá dobre. Zvuk mi pripadá stále "studený" a trochu to pýta doplniť stredy, alebo skôr asi vymeniť stredobasy, znejú asi ako prášenie koberca. Zatiaľ to nechám a ak to bude unavovať, čoho sa trochu bojím, tak pokračovanie cez leto. Aspoň mi už nevykrúcajú uši. Ale osadiť ich nebolo tak jednoduché a to nie len do krytiek, ale i do auta. Potrápilo ma to.
Centrál mám systémom dvere šoféra ako jedna jednotka a zvyšné tri ako druhá jednotka. A budem si prepínať, či majú cvakať všetky spolu, alebo diaľkovým od poplašáku budú chodiť len šoférove a zvyšné nie. Zamknú všetky. Druhý prepínač určuje, či majú zamykať i zadné dvere, alebo tie len odomykať, aby nedošlo k vymknutiu kľúčov.
Zatiaľ hotovo a ďalej sa ukáže.

Ut, 19.Dec.2017 - 10:11:34
Profil Odoslať e-mailovú správu
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 42 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.