logo

Facebook
Samozrejme, sme tu pre Vás aj na FACEBOOKU.

Klikni a spoj sa s ostatnými z Našej komunity.
Skodaforum.sk

Domény (skodaforum.sk a skodaklub.sk) a fórum sú na predaj.
V prípade Vážneho záujmu nás prosím kontaktujte na kontakt [@] skodaforum.sk. Ďakujeme

Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 1 ] 
 Par problemov 
Autor Správa
Okolo idúci registrovaný uživateľ
Okolo idúci registrovaný uživateľ

Založený: St, 27.Apr.2016 - 08:49:24
Poďakoval: 0 x
Poďakovaní: 0 x
Prítomný: 2h 4m 20s
Stredne číslo je ? (3): 3
Odoslať #1  Par problemov
Ahoj som tu novy, nedavno som kupil fabiu 1 1,4 16V 74Kw, AUB, 2000 rocnik a mam tam par veci ktore sa snazim vyriesit lebo mam rad ked su veci a hlavne na aute v poriadku. Dost som o tom googlil ale nejako som sa nedopracoval k nejakej zaverecnej faze, tak mi hadam bude moct niekto pomoct.
1. Svieti mi kontrolka motora, cez VCDS som vycital chybu 16785, Priliz maly prietok EGR, egr som dal dole, cely som vycistil, bola dole aj skrtiaca vycistil som aj tu aj tu trubku ale len zo strany skrtiacej, vymazal chybu ale po par km zase kontrola motora. Neviem ci to ma s tym suvis ale rano ked nastartujem, auto pri rozbiehani zhasne, ako keby ho pridusi. Mam dat dole aj tu trubku co ide z egr a celu ju precisit? resp kde moze byt este chyba? zly egr? S autom sa moc nejazdilo, kupil som ho od deduska ktory s tym jazdil len na chatu, ma to 93 tisic.
2. je taky mensi problem s centralom. Central viem zamknut len od strany spolujazdca, zamkne mi vsetky 4 zamky, akonahle odomykam od vodica, otvoria sa len vodicove dvere. A neblika mi ani kontrola SAFE LOCK. cital som nieco o zlom mikrospinaci ale mne zasvieti svetlo ked otvorim dvere resp sa mi nezda ze by to bol on. ako to otestovat v com moze byt chyba?
3 a posledny problem mam so stahovanim okien. na jednej strane ak ovladam od vodica mi nejde krokom dole ked stlacim krokom dole tak mi ide okno hore a ked chcem dat okno dole, musim dlhsie podrzat aby slo automaticky. a na druhej strane to mam naopak. nejde krokom hore iba automaticky a ked chcem ist krokom hore tak mi ide okno dole. co to moze byt?

dakujem za akukolvek pomoc

St, 27.Apr.2016 - 12:08:13
Profil Odoslať e-mailovú správu
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 1 ] 

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.