logo

Reklama

Tu môže byť práve Vaša reklama 

Facebook
Samozrejme, sme tu pre Vás aj na FACEBOOKU.

Klikni a spoj sa s ostatnými z Našej komunity.
Skodaforum.sk

Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 35 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4
 Zoznam servisov 
Autor Správa
Okolo idúci registrovaný uživateľ

Založený: Pi, 04.Feb.2011 - 20:04:40
Poďakoval: 0 x
Poďakovaní: 0 x
Prítomný: 0s
Odoslať #31  Zoznam servisov -
Nechoďte do servisu

AUTOFLASH s.r.o.

Okružná 3
Michalovce 07101

Ak chcete mat dobré auto!!!

1: skúsenosť

To neje servis to je zberba auto tam bolo na geometriu ani nemajú šajnu jak sa to robí po 2 týždňoch som si musel kúpiť nove gumy.
Prečo boli zodraté akože geometria.
2

Mladi chlapci sa vyvážali v mojom aute na parkovisku za škodou a chytil som ich servis povedal že sú plnoletí a máju vodičky ale nemali mali 16 - 17 rokov a robili šmiky z autom. Moje auto bolo poškodené.

3
do 3 my zaúčtovali výmenu oleja natoľko som bol za automechanikom a olej nevymenili .

Z tohto dôvodu som podal trestne oznámenie.

Nechoďte tam už nikdy. Radim vám dobre . Nájdite si mladého neskúseného automechanika vie to lepšie.

Pi, 04.Feb.2011 - 20:28:07
Profil Odoslať e-mailovú správu
Pokročilý registrovaný užívateľ
Pokročilý registrovaný užívateľ

Založený: St, 08.Sep.2010 - 16:05:49
Prítomný: 5h 43m 20s
Odoslať #32  Re: Zoznam servisov
Servis Pavol Vladar Trencin - Biskuspice:
http://autoopravovna_vladar_pavol.sk-firma.com/
Pani chcem vam odporucit tento servis. Servisoval som tam svojho favorita a co sa tyka ceny, bolaminimalna a praca spravena na 1. Ked som potrboval nastavit ventily prisli az ku mne domov a nic za to neziadali.
Uplna spokojnost.

Ut, 15.Feb.2011 - 13:56:37

Založený: Pi, 04.Mar.2011 - 17:39:00
Prítomný: 0s
Odoslať #33  Re: Zoznam servisov
hosi prosim vas o pomoc nepoznate niekoho z niktry a okolia kto by mi vedel nakodovat pristrojovku. Lebo tam mam z novsieho modelu a zle ukazuje a nesvietia kontrolky medzi rucickami . pristrojovku som uz nasiel na internete ale nepoznam nikoho kto by mi to vedel spravit . Dakujem za kazdu radu

Ne, 03.Júl.2011 - 21:53:58
Obrázok používateľa

Založený: Št, 27.Sep.2012 - 08:38:22
Poďakovaní: 1 x
Prítomný: 8h 35m
Odoslať #34  Re: Zoznam servisov
CYDA servis v LV bol pár rokov dozadu známy tým že dávali tretí klúč do spätného zrkadla a v momente ked zákazník splatil poslednú splátku leasingu tak mu ho ukradli.
Olej pri výmene nevypustili úplne a doliali len nejakú časť.
Zapísali že vymenili nejaké súčiastky a pritom to neurobili. Takto klamali.
A najhoršia vec z ktorej som bol aj ja zhrozený aj nedávno že tam majú kopec učnov a nerád vidím ked tam niečo rieši učen bez dozoru majstra čo je tam na bežnom poriadku.
Ako to je teraz netuším pretože tam už nechodíme ako nám skončila povinná navšteva servisu.
Nedávno som tam volal aby som získal nejaké informácie a pravidelná odpoved hlavné dervisáka do telefonu je: Zastavte sa, musíme to vidieť, nedá sa to takto po telefone povedať.
Samozrejme zato že prevezmú auto už musíte platiť.
Mal som problém že pri volnobehu mi na Octavii klesali otáči spôsobom že kleslo a vrátilo sa to na 900 a to pravidelene ako keby kmitala ručička. Ked som stým išiel len tak zo srandy do thto servisu aby mi povedal čo to môže byť a kolko by ma stála oprava tak povedali že to môže byť viacej vecí že nech im nechám auto. Zaniesol som to známemu...nechal som mu auto a po hodine mi volá že už to je hotové. Škrtiaca klapaka bola rozladená tak ju anstavil podla výrobných nastavení a mal som to za facku spravené. Doteraz to ide ako hodinky. A v tom servise CYDA už chceli meniť sviečky a ja neviem čo všetko. Už tam viac nebudem chodiť.

Št, 27.Sep.2012 - 09:22:11

Založený: Ne, 10.Apr.2016 - 09:22:41
Prítomný: 1h 12m 36s
Stredne číslo je ? (3): 3
Odoslať #35  Re: Zoznam servisov
Dobrý deň, prosím, poradte nejaký dobrý servis v Košiciach, hlavne spokojnosť s odvedenou prácou, ďakujem.

Ne, 10.Apr.2016 - 18:39:27
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 35 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.